Cemix flex extra C2TES1 25kg

Cemix flex extra C2TES1 25kg

Hodnotenie produktu: 4.67/5 (3x)

Vaše hodnotenie:

Flexi lepidlo na lepenie všetkých typov keramických obkladov a dlažieb vrátane materiálov s extrémne nízkou nasiakavosťou menšou ako 0,5 % a dosiek z prírodného kameňa.

11,30 € s DPH

Dostupnosť: Na sklade

Výrobca: Cemix

Flexibilné cementové lepidlo C2TES1 na lepenie všetkých typov keramických obkladov a dlažieb vrátane materiálov s extrémne nízkou nasiakavosťou (napr. vysoko spekaných dlaždíc skupiny BIa s nasiakavosťou menšou ako 0,5 % a dosiek z prírodného kameňa). Aplikácia vo vnútornom aj vonkajšom prostredí na bežné aj problematické podklady.

Vynikajúce na podklady, pri ktorých dochádza k rozmerovým zmenám v dôsledku veľkého tepelného pnutia (napr. pri vykurovaných keramických podlahách do teploty + 70 °C, alebo na oslnených terasách). Na použitie do priestorov trvale zaťažených stekajúcou alebo tlakovou vodou (bazény, jazierka).

Vhodné na dlažby zaťažované pojazdom osobných automobilov, vysokozdvižných vozíkov a pod. s celkovou hmotnosťou do 3,5 t. Riešenie pre obtiažne obkladateľné podklady. Jednoduché spracovanie, znížený sklz a predĺžený otvorený čas, vysoká stálosť a pevnosť, mrazuvzdornosť a vysoká flexibilita.

Pri aplikacii na drevotrieskové, cementotrieskové dosky a pod.( je plochy potrebné vopred ošetriť spojovacím adhéznym mostíkom).

Parametre
Kategória: C2TES1
Zrnitosť: 0,7 mm
Spotreba: cca 4kg/m2 (pri výške zubu hladidla 8 mm)

Farba: sivá
Balenie: 25kg/vrece

Nový komentár

* (Povinné)

Prihlásenie

Táto stránka používa cookies. Viac info