Fasádny polystyrén na zateplenie fasády

Zateplenie fasády pomocou polystyrénu alebo minerálnej vaty

Hľadáte spoľahlivého partnera, ktorý predáva kvalitné produkty určené na zateplenie fasády? V tom prípade ste ho práve našli. V našej firme Profi stavebniny si nájdete široký sortiment rôznorodých materiálov určených práve na zatepľovanie fasád. Okrem samotných izolácií ponúkame aj množstvo dôležitých doplnkových produktov a spolu s nimi aj unikátny e-book o zatepľovaní.

Aké vlastnosti majú naše produkty na zateplenie fasády?

Hlavnú kostru nášho predaja v oblasti zatepľovania fasád tvoria dva izolačné materiály s rôznymi charakteristikami a možnosťami využitia – fasádne tepelnoizolačné dosky zo špeciálneho polystyrénu a fasádne vaty z minerálnej vaty.

V čom sa tieto dva zatepľovacie jednotky odlišujú? Fasádne dosky z expandovaného penového polystyrénu sú určené do zatepľovacích systémov ETICS a medzi ich hlavné výhody patria výborne tepelnoizolačné vlastnosti a vodeodolnosť. Zároveň sú ľahké a preto sa s nimi jednoducho pracuje.

Minerálne izolácie sú vhodné na vytvorenie tepelnej, zvukovej a taktiež protipožiarnej izolácie z vonkajšej strany obvodových stien. Podobne ako polystyrény, tak aj minerálne vaty sa používajú v systémoch ETICS, kde sú izolácie k stene kotvené a lepené zároveň. V rámci ich vlastností neoplývajú len dobrou izoláciou tepla, ale tiež kvalitnou paropriepustnosťou, izolujú zvuk a zvyšujú bezpečnosť pred požiarmi.

Doplnkové produkty a služby

Zatepľovanie fasád je pomerne komplexný proces a preto je pri ňom nevyhnutné pracovať s viacerými materiálmi. A práve v našej ponuke nájdete všetko, čo je na takúto rekonštrukciu potrebné. To znamená lepidlá, hmoždiny, sieťky, penetrácie alebo omietky. V prípade potreby ponúkame celkom zdarma na stiahnutie e-book o zatepľovaní, kde sa dozviete všetky dôležité informácie a konkrétne postupy.

Predvoľby súkromia
Cookies používame na zlepšenie vašej návštevy tejto webovej stránky, analýzu jej výkonnosti a zhromažďovanie údajov o jej používaní. Na tento účel môžeme použiť nástroje a služby tretích strán a zhromaždené údaje sa môžu preniesť k partnerom v EÚ, USA alebo iných krajinách. Kliknutím na „Prijať všetky cookies“ vyjadrujete svoj súhlas s týmto spracovaním. Nižšie môžete nájsť podrobné informácie alebo upraviť svoje preferencie.

Zásady ochrany osobných údajov

Ukázať podrobnosti

Prihlásenie