Možnosti dodania a platby

 

Možnosti dodania

 

Dodanie stavebných materiálov zapezpečujeme štandardne po celom Slovensku s výnimkou Košického a Prešovského kraja. Dopravu do týchto krajov je možné dohodnúť individuálne v závislosti na množstve a charaktere požadovaného tovaru.

Štandardná doba dodania tovaru, ktorý máme na sklade, je 3-5 pracovných dní.

Väčšinu objednávok vozíme vlastnými autami. V prípade vyťaženia našich áut využívame v niektorých prípadoch aj externých dopravcov. Uvedomujeme si, že prevzatie objednávky zákazníkom nie je vždy možné v akomkoľvek čase. Preto vždy tovar odosielame až po vzájomnom odsúhlasení konkrétneho termínu dodania. V prípade využitia služieb externého dopravcu niekedy nevieme vopred určiť úplne presný dátum dodania. V takomto prípade však zákazníka vždy upozorníme, že termín dodania je len odhadovaný a upresní mu ho dopravca, ktorý objednávku bude dodávať. Robíme všetko pre to, aby Vás dodanie tovaru nezastihlo nepripravených. V konečnom dôsledku je aj pre nás dôležité, aby vybavenie objednávky prebehlo čo najhladšie a bez zbytočných prieťahov a komplikácií.

Pri niektorých výrobkoch je pri objednávke väčšieho množstva možné využiť aj dopravu priamo od výrobcu. Tento typ dopravy systém neponúka automaticky. Ak takúto možnosť pri spracovaní vašej objednávky identifikujeme, budeme vás kontaktovať. O termíne dodania vás v takomto prípade bude vopred informovať výrobca, ktorý bude realizovať dodanie tovaru.

Dôležité je zabezpečiť zo strany zákazníka dostatočnú kapacitu na vyloženie tovaru z auta. Naši šoféri sú ochotní a radi vám s vyložením objednaného materiálu pomôžu. Treba však počítať s tým, že vykladanie veľkoformátového tovaru (napr. sadrokartón, OSB dosky), prípadne väčšie množstvo vrecovaného tovaru (cement, lepidlá a pod.), nie je v ich silách.

Objednaný tovar si môžete prevziať aj osobne v niektorej z našich predajní v Žiline a v Považskej Bystrici. Z týchto miest je tovar aj expedovaný.

 

Cena dopravy

 

Ceny dopravy sú nastavené s prihliadnutím na hodnotu objednávky a miesto dodania tovaru. Pri doprave do Banskobystrického, Nitrianskeho, Trnavského a Bratislavského kraja je cena dopravy ovplyvnená aj hmotnosťou objednaného tovaru.

Ceny dopravy pre Košický a Prešovský kraj vám stanovíme individuálne na požiadanie. Spravidla však do týchto krajov vieme dodať len materiál vo väčších množstvách, kde je možné využiť dopravu priamo od výrobcu. Je to tak najmä kvôli väčšej vzdialenosti od našich expedičných miest a zvýšenej náročnosti na logistiku.

Spôsob dodania tovaru si vyberiete ešte pred potvrdením objednávky. Systém vám automaticky ponúkne možnosti, ktoré sú relevantné pre vašu objednávku podľa jej hodnoty a hmotnosti.

Okresy PB | PU | IL | ZA | BY | KM

Hodnota objednávky  Cena dopravy  
nad 800 € 20 €  
500 - 800 € 30 €  
do 500 € 35 €  

Kraje TN | ZA

Hodnota objednávky  Cena dopravy  
nad 1 400 € 30 €  
1 000 - 1 400 € 45 €  
do 1 000 € 65 €  

Kraje BB | NR | TT | BA s hmotnosťou do 1,8 t

Hodnota objednávky  Cena dopravy  
nad 2 500 € 55 €  
1 400 - 2 500 € 80 €  
800 - 1 400 € 95 €  
do 800 € 105 €  

Kraje BB | NR | TT | BA s hmotnosťou nad 1,8 t

Hodnota objednávky Cena dopravy  
nad 2 500 € 210 €  
1 400 - 2 500 € 290 €  
800 - 1 400 € 305 €  
do 800 € 315 €  

 

Spôsoby platby

 

V našom obchode máte na výber z týchto možností platby:

V hotovosti/kartou na predajni - cena platby: 0 €
Tento typ platby je možné zvoliť pri osobnom odbere objednaného tovaru na niektorej z našich predajní. Vašu objednávku začneme spracovávať ihneď po jej potvrdení. Za tovar zaplatíte pri jeho prevzatí.

V hotovosti pri dodaní - cena platby: 0 €
Tento typ platby je možné použiť pri dovoze tovaru. Vašu objednávku začneme spracovávať ihneď po jej potvrdení. Za tovar zaplatíte šoférovi pri dodaní tovaru.
Môže nastať situácia, že pri doručovaní tovaru externým dopravcom alebo výrobcom, nebude možná platba šoférovi pri dodaní. V takom prípade bude po vzájomnej dohode potrebné zmeniť spôsob platby napríklad na bankový prevod.

Online platba kartou - cena platby: 0 €
Tento typ platby môžete zvoliť pri akomkoľvek spôsobe dodania tovaru. Vašu objednávku začneme spracovávať ihneď po jej potvrdení. Za tovar zaplatíte ihneď po vytvorení objednávky.
Platba prebieha cez zabezpečenú platobnú bránu. Prenos údajov je šifrovaný a bezpečný.

Bankový prevod - cena platby: 0 €
Tento spôsob platby môžete zvoliť pri akomkoľvek spôsobe dodania tovaru. Vašu objednávku začneme spracovávať po pripísaní platby na náš účet vedený vo VÚB, a.s., je preto potrebné počítať s možným dlhším časom vybavenia objednávky.

Predvoľby súkromia
Cookies používame na zlepšenie vašej návštevy tejto webovej stránky, analýzu jej výkonnosti a zhromažďovanie údajov o jej používaní. Na tento účel môžeme použiť nástroje a služby tretích strán a zhromaždené údaje sa môžu preniesť k partnerom v EÚ, USA alebo iných krajinách. Kliknutím na „Prijať všetky cookies“ vyjadrujete svoj súhlas s týmto spracovaním. Nižšie môžete nájsť podrobné informácie alebo upraviť svoje preferencie.

Zásady ochrany osobných údajov

Ukázať podrobnosti

Prihlásenie