Kto sme?

Naše predajne sú centrá pre stavebníkov a majstrov, ktorí napredujú v moderných trendoch v stavebníctve. V našej ponuke nájdete široké spektrum tovarov z oblasti stavebníctva. Dodávame stavebné prvky potrebné k realizácii stavieb od hrubého murovacieho materiálu, striech, fasád, zámkových dlažieb cez sadrokartón, tepelné izolácie a suchých omietkových zmesí, maliarskych farieb až po laminátové podlahy a interiérové dvere.

"Chceme sa postarať o Vašu spokojnosť a byť spoľahlivým partnerom pre Vašu stavbu. Robíme všetko pre to, aby ste sa k nám radi vracali."


Domiesacky.sk
je ambiciózny nový internetový obchod na slovenskom trhu. Patrí do silnej skupiny dvoch „kamenných" predajní ktoré pôsobia dlhodobo na slovenskom trhu. Našou trvalou snahou je nielen mať široký sortiment, ale tiež kvalitný a dostupný tovar za dobré ceny. Podľa toho vyberáme aj našich dodávateľov. Jednou z našich priorít je hlavne pružná dodávka stavebného materiálu aj v menších množstvách na stavby. Ďalej garantujeme bezproblémové prijatie vratných obalov (paliet) späť na výdajné strediská.

Veríme, že nielen kvalitná ponuka a dobré ceny sú základom dobrého internetového obchodu. Zákazník ocení aj súvisiace poradenské služby a popredajný servis. V našom obchode Domiesacky.sk máte vždy možnosť konzultovať cez telefón alebo cez internet otázky týkajúce sa tovaru, alebo si nechať v predajni naložiť tovar priamo do auta. Ponúkame i možnosť spätného odberu nepoužitého tovaru podľa individuálnej dohody.

V našich predajniach si navyše môžete tovar osobne prehliadnuť, poradiť sa so zaškoleným personálom a ešte aj nakúpiť za internetové ceny – a to všetko s plným komfortom klasickej „kamennej" predajne. Poskytujeme tiež celý rad špeciálnych a zvýhodnených ponúk.

Veríme, že spokojný zákazník sa k nám bude rád vracať. Našu kvalitu a dlhodobé vysoké štandardy starostlivosti o zákazníkov tiež potvrdzuje osem a dvadsaťročná existencia našich „kamenných" predajní.

Našim každodenným cieľom je spokojnosť každého jedného zákazníka, či už u nás nakúpil po prvýkrát alebo opakovane. O Vašu celkovú spokojnosť sa postará zaškolený tím pracovníkov v maximálnej možnej miere tak, aby vyhoveli Vašim požiadavkám a nárokom.

Prajeme príjemný nákup

Predvoľby súkromia
Cookies používame na zlepšenie vašej návštevy tejto webovej stránky, analýzu jej výkonnosti a zhromažďovanie údajov o jej používaní. Na tento účel môžeme použiť nástroje a služby tretích strán a zhromaždené údaje sa môžu preniesť k partnerom v EÚ, USA alebo iných krajinách. Kliknutím na „Prijať všetky cookies“ vyjadrujete svoj súhlas s týmto spracovaním. Nižšie môžete nájsť podrobné informácie alebo upraviť svoje preferencie.

Zásady ochrany osobných údajov

Ukázať podrobnosti

Prihlásenie