Adhézny mostík

Adhézny mostík

Hodnotenie produktu: 3.6/5 (5x)

Vaše hodnotenie:

Jedná sa o špeciálny penetračný a spevňujúci podkladový náter určený ako prvý náter všetkých nasiakavých i nenasiakavých stavebných materiálov, ktoré sú následne upravované stierkami.

Varianty produktov

  • 5,88 € s DPH

    8,40 € s DPH Zľava 2,52 €

  • 22,89 € s DPH

    32,70 € s DPH Zľava 9,81 €

5,88 € s DPH

8,40 € s DPH Zľava 2,52 €

Adhézny mostík je jednozložkový bezrozpúšťadlový náter, ktorý je možno použiť v interiéroch i exteriéroch na vyzreté omietky, nekonštrukčný betón, sklenené tapety, drevené, papierové, sadrokartónové povrchy na drevotriesku, na OSB dosky, umakart, obklady a dlažby a pod. Jedná sa o penetračný a spevňujúci podkladový náter určený ako prvý náter všetkých nasiakavých i nenasiakavých stavebných materiálov, ktoré sú následne upravované stierkami, akrylátovými farbami a omietkami atď. Dá sa použiť samostatne pre spevnenie a zvýšenie hydrofobity povrchu. Môže prísť do náhodného styku s potravinami, nie je však pre tento účel určený.

Vlastnosti
Bez obsahu rozpúšťadiel a ťažkých kovov
Veľmi nízka sedimentácia kremičitého piesku
Odolný poveternostným vplyvom;
Vodoodpudivý, difúzny, odolný alkalickým látkam;
Spevňujúci – spevňuje porušené a nesúdržné povrchy;
Spojovací – zvyšuje priľnavosť jednotlivých vrstiev materiálov QUARTZ;

Použitie
Adhézny vysoko priľnavý mostík pre interiéry, exteriéry, nasiakavé i nenasiakavé podklady, spevnenie starých i nových povrchov;
Penetračný mostík anhydridových podkladov;
Určený na nekonštrukčný betón, tehlové steny, vyzreté vápenno-cementové omietky, umakart, sklenené tapety, drevené, papierové, sadrokartónové povrchy na drevotriesku, OSB dosky, obklady a dlažby a pod. na nestabilné podklady pod stavebné lepidlá na obklady a dlažbu, samonivelačné hmoty, Tekutú lepenku S-T8 a iné.

Nový komentár

* (Povinné)

Prihlásenie

Táto stránka používa cookies. Viac info