Den Braven flex C2TES1 25kg

Den Braven flex C2TES1 25kg

Flexi lepidlo na lepenie všetkých typov keramických obkladov a dlažieb vrátane materiálov s extrémne nízkou nasiakavosťou menšou ako 0,5 % a dosiek z prírodného kameňa.

12,80 € s DPH

Dostupnosť: Na sklade

Výrobca: Den Braven

Flexibilné cementové lepidlo C2TES1 na lepenie všetkých typov keramických obkladov a dlažieb vrátane materiálov s extrémne nízkou nasiakavosťou (napr. vysoko spekaných dlaždíc skupiny BIa s nasiakavosťou menšou ako 0,5 % a dosiek z prírodného kameňa). Aplikácia vo vnútornom aj vonkajšom prostredí na bežné aj problematické podklady.

Vynikajúce na podklady, pri ktorých dochádza k rozmerovým zmenám v dôsledku veľkého tepelného pnutia (napr. pri vykurovaných keramických podlahách do teploty + 70 °C, alebo na oslnených terasách). Jednoduché spracovanie, znížený sklz a predĺžený otvorený čas, vysoká stálosť a pevnosť, mrazuvzdornosť a vysoká flexibilita.

Pri aplikacii na drevotrieskové, cementotrieskové dosky a pod.( je plochy potrebné vopred ošetriť spojovacím adhéznym mostíkom).

Charakteristika / Výhody / Vlastnosti:
Deformovateľná malta (S1) - vysoká flexibilita
Fasády
Vysoká pevnosť v ťahu
Na podlahové vykurovanie
Lepenie priamo na starú dlažbu
Lepenie obkladov bazénu, sklenenej dlažby
Predĺžená doba zavädnutia, znížený sklz
Spracovateľnosť 180 min.
Odolné vode a mrazu

Použitie
Lepenie obkladov a dlažieb v interiéroch i exteriéroch
Lepenie keramických obkladov a dlažby, dlažby z prírodného kameňa na omietku, betón, pórobetón, neomietnuté murivo i na starú dlažbu
Lepenie dlažby na podlahové vykurovanie a na priamu aplikáciu na el. vykurované rohože
Lepenie veľkoformátových dlažieb s vysokou mechanickou a tepelnou záťažou
Lepenie polystyrénu a minerálnej vaty na murivo

Parametre
Kategória: C2TES1
Spotreba: cca 4kg/m2 (pri výške zubu hladidla 8 mm)

Farba: sivá
Balenie: 25kg/vrece

Viac z kategórie

Predvoľby súkromia
Cookies používame na zlepšenie vašej návštevy tejto webovej stránky, analýzu jej výkonnosti a zhromažďovanie údajov o jej používaní. Na tento účel môžeme použiť nástroje a služby tretích strán a zhromaždené údaje sa môžu preniesť k partnerom v EÚ, USA alebo iných krajinách. Kliknutím na „Prijať všetky cookies“ vyjadrujete svoj súhlas s týmto spracovaním. Nižšie môžete nájsť podrobné informácie alebo upraviť svoje preferencie.

Zásady ochrany osobných údajov

Ukázať podrobnosti

Prihlásenie