Tesniaci pás HASOFT

Tesniaci pás HASOFT

Hodnotenie produktu: 5/5 (3x)

Vaše hodnotenie:

Pre trvalo pružné utesnenie stykových a rohových škár, priechodov v stenách a podlahách, odpadov v bazénoch, nádržiach a sprchových kútoch, kúpeľniach a na napojenie zvislých a vodorovných plôch.

Varianty produktov

  • 7,20 € s DPH

    8,10 € s DPH Zľava 0,90 €

  • 14,40 € s DPH

    19,44 € s DPH Zľava 5,04 €

  • 28,80 € s DPH

    32,40 € s DPH Zľava 3,60 €

od 7,20 € s DPH

8,10 € s DPH Zľava 0,90 €

TESNIACI PÁS KLASIK sa používa na pružné a trvalé utesnenie stykových a rohových škár v stenách a podlahách v sprchových kútoch, kúpeľniach a na napojenie zvislých a vodorovných plôch opatrených pružnou polymércementovou izolačnou stierkou LEPENKA VO VEDRE, LEPENKA V PRÁŠKU a KÚPEĽŇOVÁ IZOLÁCIA.
Pre trvalo pružné utesnenie priechodov v stenách a podlahách, odpadov v bazénoch, nádržiach a sprchových kútoch. Odoláva širokému rozpätiu teplôt, soliam, riedeným kyselinám a zásadám. Trvale pružný kaučukový pás na báze špeciálnej polypropylénovej tkaniny s alkalickou ochranou, opatrenou kaučukovým nástrekom. Po aplikácii s Tekutou lepenkou (S-T8) alebo Tekutou elastickou hydroizoláciou vytvára pružné tesnenie rohových škár v stenách a podlahách.

Výhody
je vysoko pružný;
odoláva širokému rozpätiu teplôt;
zaisťuje dokonalé utesnenie aktívnych aj neaktívnych trhlín;
vykazuje vysoký difúzny odpor voči radónu;
odoláva soliam, zriedeným kyselinám aj zásadám;
vhodný pre interiér.

Aplikácia - PRÍPRAVA PODKLADU
Vhodným podkladom pre aplikáciu môže byť betón, plne škárované murivo, cementové omietky, pórobetón, sadrokartónové dosky, cementové potery a malty, potery z liateho asfaltu a pod. Minerálne podklady musia byť pevné, nosné a rovné bez hniezd štrku, chybných miest, otvorených trhlín alebo ostrých hrán. Podklady musia byť bez zvyšku oleja, prachu, cementového mlieka, povrchových vyplavenín a ostatných látok, ktoré môžu spôsobiť separáciu. Škáry, vylomené alebo chybné miesta je potrebné vyškárovať.
Pre samotnú pokládku TESNIACEHO PÁSU KLASIK je dôležitý výber izolačného náteru. Ten musí dobre priľnúť k podkladu a musí mechanicky ukotviť sieťovinu na tesniacom páse.

Použitie
TESNIACI PÁS KLASIK sa zapracuje do prvej vrstvy čerstvého izolačného náteru. Pre dokonalý výsledok je vhodné pred zaschnutím izolačného náteru tesniaci pás skontrolovať a prípadne opätovne dotlačiť na požadované miesto. Následne sa tesniaci pás celoplošne prekryje izolačným náterom.

Nový komentár

Kontrolný kód

i

* (Povinné)

Predvoľby súkromia
Cookies používame na zlepšenie vašej návštevy tejto webovej stránky, analýzu jej výkonnosti a zhromažďovanie údajov o jej používaní. Na tento účel môžeme použiť nástroje a služby tretích strán a zhromaždené údaje sa môžu preniesť k partnerom v EÚ, USA alebo iných krajinách. Kliknutím na „Prijať všetky cookies“ vyjadrujete svoj súhlas s týmto spracovaním. Nižšie môžete nájsť podrobné informácie alebo upraviť svoje preferencie.

Zásady ochrany osobných údajov

Ukázať podrobnosti

Prihlásenie