Tekutá lepenka S-T8

Tekutá lepenka S-T8

Ide o dvojzložkovú hydroizoláciu určenú na hydroizolácie pod obklady a dlažby v kúpeľniach, bazénoch alebo vodných nádržiach na úžitkovú vodu. Vďaka extrémne vysokej priľnavosti k podkladom a pružnosti je tekutá lepenka vhodná aj do skladby vykurovaných podláh, nad aj pod vykurovacie médium.

Varianty produktov

  • 29,38 € s DPH

  • 57,44 € s DPH

  • 72,89 € s DPH

od 29,38 € s DPH

Na hydroizolacie murovaných, betónových, železobetónových konštrukcií, porobetónov, na potery, mazaniny, omietky, murovacie materiály z pálených tehál, dosky CETRIS a na sadrokartónové konštrukcie. Tekutá lepenka je trvalo pružná dvojzložková hydroizolačná tesniaca hmota, vhodná pod dlažby balkónov, terás a lódžií. Určená na hydroizolácie pod obklady a dlažby v kúpeľniach, bazénoch alebo vodných nádržia na užitkovú vodu. Vďaka extrémene vysokej priľavosti k podkladom a pružnosti je tekutá lepenka vhodná aj do skladby vykurovaných podláh, nad aj pod vykurovacie médium. Vhodná na izolácie pivničných priestorov, oporných múrov. Jedno balenie obsahuje sypkú a tekutú zložku. Odoláva tlakovej vode. Pre zvýšenie účinnosti tekutej lepenky sa vkladajú do rohov, kútov a dilatačnýchch škár tesniace pásy a priechody.

Tekutá lepenka a jej výhody
Vysoká priľnavosť, k stavebným materiálom, na vodorovné i zvislé plochy;
Vhodná na nadzemné i podzemné aplikácie, novostavby i rekonštrukcie;
Vysoko flexibilná;
Vysoko kvalitná vodotesnosť;
Po vytvrdnutí trvalo pružná, odolná poveternostným vplyvom; mrazuvzdorná;
Odolná chlorovanej vode;
Interiér a exteriér;
Odolává tlakovej vode;

Približná spotreba 1,5 kg/m2 pri 2 náteroch (pre stekajúcu vodu)
                              2,0 -3,0 kg/m2 pri 3-4 náteroch(pre tlakovú vodu)

Viac z kategórie

Predvoľby súkromia
Cookies používame na zlepšenie vašej návštevy tejto webovej stránky, analýzu jej výkonnosti a zhromažďovanie údajov o jej používaní. Na tento účel môžeme použiť nástroje a služby tretích strán a zhromaždené údaje sa môžu preniesť k partnerom v EÚ, USA alebo iných krajinách. Kliknutím na „Prijať všetky cookies“ vyjadrujete svoj súhlas s týmto spracovaním. Nižšie môžete nájsť podrobné informácie alebo upraviť svoje preferencie.

Zásady ochrany osobných údajov

Ukázať podrobnosti

Prihlásenie