PUR pena nízkoexpanzná hadičková 750ml

PUR pena nízkoexpanzná hadičková 750ml

Hodnotenie produktu: 5/5 (2x)

Vaše hodnotenie:

Trubičková PUR pena sa nanáša bez aplikačnej pištole, ale jednoducho trubičkou pribalenou k dóze. Pri použití je dóza s PUR penou otočená hore dnom a tak sa dosiahne maximálne využitie celého obsahu dózy. Trubičkové PUR peny umožňujú rýchle nanášanie do škár a otvorov.

6,93 € s DPH

8,60 € s DPH Zľava 1,67 €

Dostupnosť: Na sklade

Výrobca: fischer

Hadičková pena bez použitia aplikačnej pištole. Na vyplňovanie škár pri montáži okenných rámov a dverných zárubní, izolácia potrubných systémov a na utesňovanie priechodov v stenách. Výplne drevených obkladov stien, izolácia a zatepľovanie strešných konštrukcií. Na izoláciu kúpeľňových vaní, vaničiek sprchových kútov, potrubných systémov a dutín. Utesňovanie priechodiek a chráničiek v stenách a pod. Jednozložková polyuretánová pena s nízkou druhotnou expanziou. Vysoká výťažnosť a malá expanzia ju predurčujú na použitie v miestach, kde sú vylúčené rozpínacie tlaky, napr. obložkové zárubne.

Aplikácia
Hadičková PUR pena sa nanáša bez použitia aplikačnej pištole. Pred použitím dózu poriadne pretrepať - minimálne 30×. Pri použití je PUR pena otočená hore dnom, a tak sa dosiahne maximálne využitie celého obsahu dózy. Penu skladujte vždy vo zvislej polohe dnom dolu!!!

Výhody
Nízkoexpanzná
Ľahká aplikovateľnosť
Bez nutričnej hodnoty pre hmyz alebo hlodavce
Vysoká odolnosť proti plesniam
Vysoká priľnavosť a lepivosť k rôznym stavebným podkladom - betón, murivo, kameň, drevo, polystyrén, PVC a pod.

Nový komentár

* (Povinné)

Prihlásenie

Táto stránka používa cookies. Viac info