Knauf Insulation NatuRoll Pro 20 cm (4,56 m2/bal)

Knauf Insulation NatuRoll Pro 20 cm (4,56 m2/bal)

Hodnotenie produktu: 4.38/5 (47x)

Vaše hodnotenie:

Rolovaná izolácia z minerálnej vlny s ECOSE Technology určená na viacúčelové použitie: pre ľahké obvodové plášte, konštrukcie na báze dreva a kovu a výplň trámových stropov. Pôvodné označenie: Classic 039

22,76 € s DPH

49,03 € s DPH Zľava 26,27 €

4,99 € s DPH / m2

Dostupnosť: Na sklade

Výrobca: Knaufinsulation

Použitie

Izolačný materiál NatuRoll Pro je vyrobený z minerálnych vlákien. Ide o multifunkčný materiál. Využitie jeho tepelne a akusticky izolačných vlastností môže byť v konštrukciách ľahkých obvodových plášťov, primárne potom v konštrukciách na báze dreva a kovu, ale aj v miestnostiach ako výplň trámových stropov.
V prípade aplikácie do konštrukcie sa v otvorených difúznych systémoch nemusí z vnútornej strany aplikovať parotesná zábrana. V skladbe sa veľmi dobre aplikuje medzi skeletový systém v drevenom alebo kovovom rošte. Z vonkajšej strany sa môže použiť drevovláknitá doska, na ktorú sa aplikujú finálne povrchové úpravy.
Z vnútornej strany je u drevostavieb opäť možné použiť drevovláknitú dosku. U systémov, ktoré nie sú difúzne otvorené sa odporúča použiť na vnútornej strane tepelnej izolácie parotesnú zábranu. Materiál je možné rovnakým spôsobom aplikovať do horizontálnych konštrukcií medzi trámy stropov.

Balenie

Výrobok je balený v rolkách. Je zabalený v PE fólii. Ochranný obal je označený logom výrobcu a výrobným štítkom, ktorý špecifikuje technické vlastnosti výrobku a odporučený spôsob jeho aplikácie.

Výhody

  • veľmi dobrá požiarna odolnosť
  • veľmi dobré tepelno izolačné vlastnosti
  • jednoduchá a ľahká manipulácia
  • pri pracovnom kontakte je veľmi príjemný
  • kompresné balenie - jednoduchšia doprava
  • veľmi dobre drží svoj tvar, ideálne vypĺňa priestor
  • výhody vyplývajúce z technológie ECOSE Technology
Hrúbka: 20 cm
Tepelná vodivosť λD (W/mK): 0,039
Tepelný odpor R: 5,15
Množstvo v balení: 4,56 m2
Šírka pásu: 1200 mm

Nový komentár

* (Povinné)

Prihlásenie

Táto stránka používa cookies. Viac info