Tablety 4v1 1kg

Tablety 4v1 1kg

Vylepšený prípravok určený na údržbu bazénovej vody.

14,40 € s DPH

21,70 € s DPH Zľava 7,30 €

Dostupnosť: Na sklade

Výrobca: Stachema

Laguna tablety 4v1: Viacúčelový prípravok je určený na pravidelnú dezinfekciu bazénovej vody.
Použitie: Prípravok s účinkom 4v1 zabezpečuje dezinfekciu bazénovej vody likviduje baktérie a riasi, zabranuje ich rastu, umožnuje vyvločkovanie nečistôt, stabilizuje aktívny chlór, tvrdosť vody, zlepšuje efektývnosť filtrácie. Použitím tejto 200g tablety možno ošetriť vodu v bazéne o veľkosti 30 m3 na 5-7 dní pri bežných podmienkach.
Návod na použitie: Tableta sa dávkuje do skimmeru, nesmie prísť do priameho styku s obkladmi, stenou a dnom bazéna, aby nedošlo k ich odfarbeniu.

Návod na použitie
Počas prevádzky bazéna pridávajte tablety podľa potreby. Všeobecne platí, že pre dosiahnutie krištáľovo čistej a trvalo hygienicky nezávadnej vody, by mala byť hodnota pH udržiavaná v rozsahu 7,0 - 7,4 a obsah aktívneho kyslíka udržiavaný v rozmedzí 8 - 12 mg / l, pri teplotách vody nad 28 ° C udržujte koncentráciu aktívneho kyslíka medzi 10 - 14 mg / l. Ak klesne obsah aktívneho kyslíka pod hodnotu 8 mg / l, je potrebné pridať ďalšie tablety, ak je hodnota vyššia ako 14 mg / l, obmedzte dávkovanie tabliet a počkajte, až táto hodnota klesne do vyššie uvedeného rozmedzia. Hodnotu obsahu aktívneho kyslíka najmenej 2x týždenne kontrolujte pomocou testera.

Spôsob aplikácie
Do dávkovacieho plaváku vložte potrebné množstvo tabliet. Nechajte plavák, aby sa voľne pohyboval po hladine, kde je väčší pohyb vody. NIKDY NEHÁDŽTE TABLETY DO BAZÉNA!

Výdatnosť: Pri pravidelnej prevádzke 1 tableta na 30 m3 vody každých 5-7 dní.

Balenie 1kg

Viac z kategórie

Predvoľby súkromia
Cookies používame na zlepšenie vašej návštevy tejto webovej stránky, analýzu jej výkonnosti a zhromažďovanie údajov o jej používaní. Na tento účel môžeme použiť nástroje a služby tretích strán a zhromaždené údaje sa môžu preniesť k partnerom v EÚ, USA alebo iných krajinách. Kliknutím na „Prijať všetky cookies“ vyjadrujete svoj súhlas s týmto spracovaním. Nižšie môžete nájsť podrobné informácie alebo upraviť svoje preferencie.

Zásady ochrany osobných údajov

Ukázať podrobnosti

Prihlásenie